Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Президент СКУ взяв участь у заходах Атлантичної ради

Автор:

|

Жовтень 10, 2018

|

Рубрика:

Президент СКУ взяв участь у заходах Атлантичної ради

Сінді Мак-Кейн та Евген Чолій

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ) узяв участь у заходах Атлантичної ради в Нью-Йорку. Він долучився до дискусії на стратегічній сесії Атлантичної ради на тему України, під час якої наголосив на важливості ефективного донесення до світового співтовариства правдивої інформації про Україну, а також подальшої консолідації міжнародного співтовариства для поборювання російської гібридної аґресії, яка є загрозою світового масштабу, включно до посилення санкцій проти Російської Федерації (РФ).
У ході стратегічної сесії було обговорено низку питань щодо України, які представили віце-прем’єр-міністр із питань європейської й євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, старший науковий співробітник Центру з питань науки і міжнародних відносин ім. Белфера при Гарвардській школі державного управління ім. Кеннеді Павлина Добрянська; старший науковий співробітник Євразійського центру Атлантичної ради Андерс Аслунд, почесний науковий співробітник Атлантичної ради з питань Європи й Євразії Даніел Фрід, виконавчий віце-президент Атлантичної ради Деймон Вiлсон і директор Центру Атлантичної ради «Євразія» Джон Гербст.
Евген Чолій також узяв участь у врученні Global Citizen Awards Атлантичної ради, у рамках якого отримав нагоду скласти співчуття Сінді Мак-Кейн, удові колишнього сенатора Джона Мак-Кейна, та висловити вдячність із боку української діаспори за його активну підтримку України.
Разом і президентом СКУ в заходах Атлантичної ради взяли участь: Павло Ґрод, заступник президента СКУ та президент Конґресу українців Канади (КУК); Тамара Олексій, голова Світової комісії СКУ в справах Організації Об’єднаних Націй; Володимир Зарицький, голова Світової наукової ради СКУ; Кость Темертей, голова Консультативно-дорадчої ради КУК, із дружиною Луїз; Ігор Ігнатович, заступник голови Консультативно-дорадчої ради КУК; Олекса Чопівська, представник СКУ до Атлантичної ради.
СКУ співпрацює з Атлантичною радою, відомим аналітичним центром, в імплементації її ініціативи «Україна в Європі», що спрямована на активізацію міжнародної підтримки незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, у т. ч. Криму. Ця ініціатива також має на меті підтримку реформ в Україні й її євроатлантичної інтеграції, а також протидію російській дезінформації.
«Світовий конґрес українців відзначає важливість цієї стратегічної сесії Атлантичної ради у представленні реальної ситуації щодо Україні з метою її подальшої підтримки з боку міжнародного співтовариства», — заявив п. Чолій.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply