Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Президент СКУ виступив на саміті США-Україна

Автор:

|

Липень 11, 2021

|

Рубрика:

Президент СКУ виступив на саміті США-Україна
Павло Ґрод

Павло Ґрод, президент Світового конґресу українців (СКУ), під час виступу на «IX річному саміті робочої групи США-Україна: надання Україні річного звіту» закликав євроатлантичну спільноту забезпечити посилену підтримку для українських реформ і пришвидшити інтеграцію України до НАТО і набуття нею членства в цьому альянсі.
Називаючи Україну лінією фронту нової «холодної війни», п. Ґрод докладно розказав про демократичну траєкторію, обрану українським народом, і наголосив на важливості розуміння, що сьогодні Україна захищає від російської аґресії не лише себе, але і Захід загалом і західні цінності. «СКУ й українські громади по всьому світу, зокрема, Український конґресовий комітет Америки (УККА), відіграють надзвичайно важливу роль у підтримці народу України та просування його євроатлантичних прагнень», — зазначив він.
Загалом під час саміту видатні спікери й експерти з України, Канади, Європейського Союзу (ЄС) і США обговорювали успіх України у шести соціально-економічних категоріях: міцна демократична політика, розвинена ринкова економіка, зростаюча енергетична безпека, зростаюча загальна безпека, досяжна соціальна згуртованість і сформована національна ідентичність. Саміт зосереджувався навколо низки важливих питань, таких, як чесні вибори і обґрунтована фіскальна та грошово-кредитна політика.
Серед спікерів форуму були: Дмитро Разумков, голова Верховної Ради України (ВРУ); Роман Ващук, посол Канади в Україні у 2014-2019 рр. і голова Ради міжнародної політики СКУ; Джон Гербст, колишній посол США в Україні та директор по Євразії при Атлантичній Раді США; Оксана Маркарова, Послиня України в США; Андрій Футей, президент УККА і віцепрезидент СКУ; Тамара Олексій, виконавча директорка Національного представництва УККА та віцепрезидентка СКУ; Марія Купріянова, виконавча директорка СКУ; Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Комітету ВРУ з питань інтеграції України до ЄС.
Як повідомляв «Міст», Павло Ґрод зустрівся з керівницею СФУЛО.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply