Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Президент СКУ просував Україну в Давосі

Автор:

|

Лютий 08, 2018

|

Рубрика:

Президент СКУ просував Україну в Давосі

Петро Порошенко й Евген Чолій у Давосі

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), просував інвестиційний потенціал України в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія). Його триденна програма передбачала участь у низці заходів, під час яких зустрівся з міжнародними високопосадовцями і представниками бізнесу, котрим наголошував на останніх позитивних змінах в Україні та на її великих бізнесових можливостях.
В Українському домі президент СКУ мав нагоду зустрітися з Президентом України, котрого запевнив у подальшій підтримці України з боку СКУ й об’єднаної навколо нього української діаспори. Того ж дня п. Чолій узяв участь в «Українському сніданку в Давосі», на якому подякував українському бізнесмену Віктору Пінчуку за організацію цього заходу, який підносить імідж України та заохочує до співпраці з нею.
Крім цього, Евген Чолій побував на вечірньому прийнятті уряду Канади, де привітав Джастіна Трюдо та в його особі подякував Канаді за провідну роль у підтримці України.
Також президент СКУ мав слово на заході «Базований на цінностях бізнес у фрагментованому світі» в Українському домі, в якому відзначив діяльність українського економіста зі світовим іменем та відомого філантропа Богдана Гаврилишина, котрий був співголовою першого Всесвітнього економічного форуму. Евген Чолій подякував родині п. Гаврилишина за жертовність, зокрема присутній на заході його доньці Христині Батрух і Фонду Богдана Гаврилишина. Окремо президент СКУ відзначив організаторів Українського дому та наголосив на його ролі важливого майданчика для просування в Давосі економічних інтересів України.
Водночас в Українському домі п. Чолій узяв участь у зустрічі з братами Кличками під назвою «Творчість, інновації, можливості: створення чемпіонів світу» та в панелях «Нові глобальні технології», «Науково-технічні дані: забезпечуючи контроль людини над даними», «Нова мережа blockchain: як вона формуватиме та захищатиме фінансову архітектуру майбутнього?», «Венчурний капітал-2018: виклики та тенденції. Де очікувати нових єдинорогів?», «Від політики до історії успіху: розширення кордонів у світовій торгівлі» та «Розвиток суспільних технологій і вплив інвестування».
Головним організатором роботи Українського дому в Давосі стала Олена Кошарна, заступник президента СКУ і голова Комітету СКУ з підтримки економічного розвитку України, а Алекса Чопівська, член Групи СКУ зі співпраці з Атлантичною радою, стала екзекутивним директором.
Президента СКУ супроводжувала Марина Ярошевич, директор Представництва СКУ зі зв’язків із міжнародними організаціями в Брюсселі (Бельгія). На заходах у Давосі також був присутній Андрей Лужницький, голова Українського товариства у Швейцарії, складової організації СКУ.
«Світовий конґрес українців вітає дуже успішну діяльність Українського дому в Давосі, який став важливим місцем для проведення панелей, зустрічей та просування України серед міжнародного співтовариства», — заявив Евген Чолій.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply