Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Підтримайте Світовий конґрес українців!

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Підтримайте Світовий конґрес українців!

Шановні прихильники!
Головна роль Світового конґресу українців (СКУ) полягає в тому, щоб допомогти міжнародній спільноті усвідомити надзвичайну важливість постійної підтримки українського народу, який, боронячи територіальну цілісність своєї держави, стоїть на захисті основних цінностей і принципів західної цивілізації. СКУ не має собі рівних у досвіді представлення цих питань на міжнародній арені.
Як доказують досягнення, світ на нашому боці. За вашої фінансової підтримки СКУ буде продовжувати ефективно впливати на зв’язки міжнародного співтовариства з Україною та сприяти реалізації безмежного потенціалу українського народу.
Зробіть пожертву сьогодні! Пожертви можна скласти через Інтернет за адресою: www.ukrainianworldcongress.org.

Досягнення міжнародного співтовариства в справі захисту територіальної цілісності України за підтримки СКУ та його складових організацій
Починаючи з 2014 року двосторонні зустрічі на вищому рівні між Європейським Союзом (ЄС) та Російською Федерацією (РФ) були призупинені, а держави — члени ЄС вирішили не проводити регулярних двосторонніх самітів.
З червня 2014-го саміти «Великої вісімки» стали самітами «Великої сімки», виключивши зі свого складу РФ Таким чином, Саміт G8, що мав пройти в Сочі, відбувся у форматі G7 у Брюсселі (Бельгія). Країни ЄС підтримали припинення перемовин щодо вступу РФ до Організації економічної співпраці та розвитку та Міжнародної енергетичної агенції.
Політичні та цільові економічні санкції ЄС, Австралії, Канади, США й Японії продовжують залишатися в силі. У березні 2014 року ЄС прийняв обмежувальні заходи у зв’язку з незаконною анексією Росією Криму та Севастополя, що діятимуть до 23 червня ц. р. Ці заходи передбачають заборону на імпорт товарів із Криму та Севастополя й обмеження торгівлі й інвестицій, пов’язаних із певними економічними секторами й інфраструктурними проектами.
150 людей і 38 організацій підпали під заморожування активів і заборону на в’їзд до країн ЄС, оскільки їхні дії підривали територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України. Ці заходи вперше були запроваджені в дію у березні 2014-го та нещодавно продовжені до вересня 2018 року. РФ позбулася права голосу, а також можливості призначати своїх представників у Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи — провідної правозахисної організації Європи.
Сполучені Штати Америки (2016) і Канада (2017) запровадили так званий Закон Магнітського для боротьби з порушеннями людських прав у всьому світі, в т. ч. у Криму. Схоже законодавство було також прийняте у Великій Британії, Естонії, Латвії та Литві.
У грудні 2017 року Канада та США ухвалили дозволи на постачання до України оборонної летальної зброї. 1 вересня 2017-го набула чинності Угода про асоціацію між ЄС та Україною. З 11 червня 2017 року громадяни України користуються безвізовим режимом для подорожей до країн Шенгенської зони.
Європейський парламент прийняв дві резолюції щодо кримських татар і ситуації з правами людини в Криму (2016) і ще одну резолюцію щодо українських політв’язнів у РФ і ситуації в Криму (2017).
Організація Об’єднаних Націй прийняла три резолюції: щодо територіальної цілісності України (2014), щодо знищення літака рейсу МH17 (2014) та щодо ситуації з правами людини в Криму (2016).
Західні країни виділили поважну фінансову підтримку Україні. В основному вдалося переконати міжнародне співтовариство в тому, що ситуація в Східній Україні є не громадянською війною, а спланованою зовнішньою аґресією з боку Росії.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply