Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Парамедики отримали нове обладнання від СКУ

Автор:

|

Листопад 21, 2022

|

Рубрика:

Парамедики отримали нове обладнання від СКУ
Допомога від СКУ

Світовий конґрес українців (СКУ) передав для потреб парамедиків поліції Донецької області, що несуть службу на лінії фронту та в деокупованих містах, п’ять тактичних наплічників. «Дякуємо СКУ за підтримку та гуманітарну допомогу. Отримані засоби тактичної медицини парамедики застосовуватимуть для порятунку людей у найбільш обстрілюваних районах, а також деокупованих Святогірську та Лимані», — зазначив Олександр Савенко, начальник тренінгового центру поліції Донеччини, де готують парамедиків.
Правоохоронці-парамедики рятують поранених на місцях російських обстрілів, беруть участь в евакуації хворих і маломобільних людей. Також поліціянти надають першу допомогу мешканцям у населених пунктах, де через активні бойові дії не працюють медичні установи. І хоча поліція забезпечена всіма необхідними медичними засобами, вони швидко витрачаються.
«Нові тактичні наплічники укомплектовані сучасними кровоспинними турнікетами, перев’язувальними матеріалами, приладдям для штучної вентиляції легень, допомоги при пневмотораксі, переломах тощо. Все це дасть змогу швидко повернути людину до життя в умовах бойових дій. Такі медичні набори використовують парамедики по всьому світу», — йдеться в повідомленні донецьких правоохоронців.
Як повідомляв «Міст», СКУ привітав посилення фінансової підтримки України.

About Author

Meest-Online