Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Пан Чолій узяв участь у заснуванні ОУОН

Автор:

|

Жовтень 18, 2012

|

Рубрика:

Пан Чолій узяв участь у заснуванні ОУОН

Евген Чолій 6-7 жовтня ц. р. узяв у Берліні участь в установчих зборах зі заснування української крайової центральної репрезентації в Німеччині. Ці збори підготував організаційний комітет, створений на ініційованій СКУ зустрічі українських організацій, що пройшла в Мюнхені 1 квітня ц. р.

Аби засвідчити бажання своїх організацій об’єднатися задля спільної діяльності, у столиці Німеччини зібралося близько 20 представників українських організацій і 10 гостей. Головуючим делегати обрали президента СКУ. Під час дводенних зборів було одноголосно створено Об’єднання українських організацій у Німеччині (ОУОН), розроблено й затверджено його статут, включно з основними напрямками праці, й обрано управу, яку очолив Роман Рокицький. Метою ОУОН є зокрема розвивати українсько-німецькі відносини та взаємини з Європейським Союзом у культурному, освітньому, науковому, спортивному, соціальному й благодійному напрямках, сприяти збереженню української національної ідентичності в Німеччині та розвиткові демократичних процесів в Україні й її євроінтеграції.
Виступаючи перед учасниками зборів із вітальним словом, п. Чолій назвав створення української крайової центральної надбудови історичним моментом та наголосив на її ролі в репрезентації інтересів українців Німеччини й у координації та мобілізації його діяльності, а також закликав до тісної співпраці з СКУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply