Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 8, 2021

Новий український уряд закликали дотримуватися курсу реформ

Автор:

|

Березень 18, 2020

|

Рубрика:

Новий український уряд закликали дотримуватися курсу реформ
Денис Шмигаль, новий прем’єр України

У зв’язку з розпуском обраного півроку тому уряду та звільненням генерального прокурора президентом Зеленським, Світовий конґрес українців (СКУ) закликає Дениса Шмигаля, новопризначеного прем’єра України, та його новий уряд дотримуватися курсу реформ і євроатлантичного напряму.
СКУ дотримується позиції, що інтереси України й українського народу повинні бути понад усе. Довіра до уряду, незалежність судової системи та недоторканість демократичних інститутів є ключовими для успіху України. Українська держава ризикує втратити підтримку міжнародних партнерів, якщо її політичні лідери перестануть дотримуватися принципу верховенства права, будуть використовувати правосуддя у політичних цілях і не зможуть повноцінно впровадити необхідні демократичні й економічні реформи.
«Світовий конґрес українців докладає всіх зусиль для посилення України як успішної, демократичної, європейської держави. Ми стоїмо з народом України, який захищає свою територіальну цілісність і суверенітет в ході триваючої російської військової, політичної й економічної аґресії. Надзвичайно важливо, щоб обрані та призначені державні діячі продовжували позитивний курс реформ, дотримуючись верховенства права, поважаючи права людини та уникаючи політично мотивованого правосуддя», — заявив Павло Ґрод, президент СКУ.
Cвітовий конґрес українців продовжить стежити за діяльністю політичних лідерів, аби переконатися в дотриманні принципу верховенства права й у подальшій успішній реалізації євроатлантичного вектору розвитку України.
Пресслужба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply