Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Неурядовим організаціям треба розгорнути діяльність в Україні

Автор:

|

Квітень 01, 2022

|

Рубрика:

Неурядовим організаціям треба розгорнути діяльність в Україні
Павло Ґрод, президент СКУ

Світовий конґрес українців (СКУ) закликає міжнародні організації з надання гуманітарної допомоги та допомоги біженцям, такі як Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй (ООН) у справах біженців, Міжнародна організація з міґрації, ЮНІСЕФ і Міжнародний комітет «Червоного хреста» терміново розпочати діяльність на території України, щоб надати допомогу внутрішньо переміщеним особам у зв’язку з російською війною в Україні.
«Зараз в Україні є мільйони внутрішньо переміщених осіб, багатьом із них бракує базових речей, таких як їжа, тепло, притулок чи школи для дітей. Попри те, що українські волонтери всіляко намагаються допомогти, люди потребують негайної підтримки і від міжнародної спільноти, — заявив Павло Ґрод. — В Україні відбувається ще одна траґедія. Жінки та діти фактично вимушені покидати територію своєї країни через відсутність підтримки внутрішньо переміщених осіб. Це частина плану Путіна — етнічно очистити Україну від українців».
«Ми терміново закликаємо усі організації з надання гуманітарної допомоги проявити таку ж відвагу, як і український народ, та розпочати діяльність на території України», — підсумував він.
СКУ готовий надати логістичну підтримку неурядовим організаціям чи іншу, яка їм необхідна. Президент СКУ дякує міжнародним неурядовим організаціям за їхню віддану роботу з українськими біженцями в Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії й інших країнах, а також за надання гуманітарної та медичної допомоги тим, хто був змушений покинути Україну через вторгнення РФ.
За підрахунками ООН, майже 3 млн українців вже покинули територію держави. Утім, згідно з дослідженнями, більшість із них хотіли б залишитися в Україні, а не виїжджати за її межі. Внутрішньо переміщені особи також ризикують стати жертвами торгівлі людьми.
Як повідомляв «Міст», Україна потребує зброї негайно.

Пресслужба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply