Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

ХІ Світовий конґрес українців відбудеться в Києві 24-27 листопада

Автор:

|

Листопад 21, 2018

|

Рубрика:

ХІ Світовий конґрес українців відбудеться в Києві 24-27 листопада

У Києві 24-27 листопада ц. р. відбудеться XІ Світовий конґрес українців, який підсумує діяльність Світового конґресу українців (СКУ) за 2013-2018 рр. та виробить напрямні своєї діяльності на наступний чотирирічний період. Цей захід пройде під цьогорічним гаслом СКУ «Зміцнюймо українську державність для кращого майбутнього!».
На пoчатку XI Конґресу СКУ його учасники долучаться до державних заходів України у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 рр., які в цей час будуть проходити в Києві. У роботі XI Конґресу СКУ візьмуть участь делегати та гості з мережі СКУ, яка зараз охоплює 57 країн світу, а також почесні гості — державні високопосадовці та представники громадянського суспільства з України і країн проживання української діаспори.
Протягом XI Конґресу СКУ буде представлена діяльність структур СКУ і його складових організацій та обговорені актуальні для української спільноти питання під час низки сесій і круглих столів. Делегати та гості XI Конґресу СКУ розглянуть теми, пов’язані з міжнародною підтримкою України в питаннях оборони, реформування, економіки та гуманітарної допомоги; з позитивним іміджем України, закордонним українством, українською національною пам’яттю, українською мовою, розвитком українських громад у різних реґіонах світу, формуванням свідомих українців, українським молодіжним рухом та зі співпрацею українців діаспори з етнічними і релігійними громадами країн світу.
Останнього дня XI Конґресу СКУ, 27 листопада 2018 р., оберуть новий склад керівних органів СКУ.
Пре-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply