Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

G20 закликають замінити Путіна на Порошенка

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

G20 закликають замінити Путіна на Порошенка

Петро Порошенко

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), звернувся до Тоні Еббота, президента G20 і прем’єр-міністра Австралії, зі закликом вжити термінових заходів проти Російської Федерації (РФ), яка насаджує тероризм на сході України. «Знищення пасажирського авіалайнера та загибель 298 людей із багатьох країн має стати для всього світу страшним нагадуванням про наслідки примирливого ставлення до підтримуваного Росією тероризму та цинічного порушення територіальної цілісності незалежної держави», — повідомила прес-служба СКУ.

СКУ висловив співчуття у зв’язку з трагічною загибеллю жителів Австралії під час рейсу MH17 і закликав G20, зокрема, надати військову допомогу Україні, щоби зупинити загрозу, яку для всього світу становить підтримуваний Росією тероризм у східній Україні; відмовити Путіну в участі в майбутньому саміті «Великої двадцятки» 15 і 16 листопада у Брісбені; запросити для участі в саміті G20 Президента України.
«Якщо керівники «Великої двадцятки» не діятимуть негайно та рішуче, Росія стане ще зухвалішою у своїх подальших загрозах миру та безпеки не тільки в Україні, а й у всьому світі, що принесе ще більше страждань і смертей невинних людей», — заявив президент СКУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply