Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Форум української молоді діаспори

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Форум української молоді діаспори

Українська молодь діаспори планує влітку цього року зібратися у Львові на свій форум. Про це, зокрема, ішлося на зустрічі Олега Панькевича, голови Львівської обласної ради, із Мирославом Гочаком, головою Конфедерації українських молодіжних організацій діаспори зі Сербії. У розмові також узяв участь Ярослав Кравченко, секретар депутатської комісії з питань євроінтеґрації, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном обласної ради.

Як розповів п. Гочак, планується, що Форум української молоді діаспори пройде 25 серпня — 2 вересня. Очікується, що в ньому візьме участь близько 90 делеґатів. Свою підтримку організаторам форуму вже пообіцяли молодіжні громадські організації в Україні, у тому числі у Львові. Як зазначив п. Панькевич, обласна рада також готова підтримати цей захід.

На зустрічі обговорили й ідею проведення на Львівщині Фестивалю сучасної української культури у світі під попередньою назвою «Діаспора-фест». Можливо, цей фестиваль буде присвячено 70-річчю створення Української повстанської армії.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply