Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Фінал ініціативи «СКУ 30 до 30» відбудеться 19 серпня

Автор:

|

Серпень 18, 2021

|

Рубрика:

Фінал ініціативи «СКУ 30 до 30» відбудеться 19 серпня

Під час живої трансляції на каналі Світового конґресу українців 19 серпня ц. р. у Facebook (реєстрація) стануть відомі імена 30 фіналістів молодіжної ініціативи «СКУ 30 до 30». За короткий час експертний комітет отримав на розгляд понад 100 анкет із 24 країн світу.
«СКУ 30 до 30» не є конкурсом чи змаганням. Це перша світова ініціатива, створена до 30-річчя Незалежності України для знайомства з молодими лідерами закордонного українства віком до 30 років. Серед номінантів «СКУ: 30 до 30» — організатори майстер-класів українського мистецтва, музиканти та викладачі, які прагнуть зберігати і поширювати українські традиції, культуру та мову, ініціатори інформаційних кампаній на підтримку політв’язнів. Наймолодшому — усього 13 років. Дехто живе у діаспорі все своє життя, інші ж стали її частиною лише п’ять років тому.
Серед вимог до учасників: вік до 30 років (станом до 24 серпня ц. р.), українське походження, постійне проживання поза межами України (принаймні, два роки). Номінанти мають бути активні, ініціативні, дієві, творчі, енергійні, створювати позитивний імідж України, української громади чи українського народу.
«Цього року святкуємо 30-ту річницю відновлення незалежності України. Мрії, за яку десятиліттями боровся наш народ. Сьогодні постало нове покоління вільної України, народжених від 1991 року. Ми називаємо їх Покоління Незалежність, і за ними майбутнє. Це молоді, ініціативні, творчі, віддані і талановиті лідери. Вони розповідають світу про Україну та українців, розвивають наші громади та досягають успіхів у своїх країнах», — зазначив у своєму відеозверненні Павло Ґрод, голова експертного комітету «СКУ 30 до 30» і президент СКУ.
Пресслужба СКУ

Як повідомляв «Міст», ініціативу «30 до 30» СКУ оголосив до 30-ї річниці Незалежности України.

About Author

Meest-Online