Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Евген Чолій зустрівся з Олександром Турчиновим

Автор:

|

Березень 27, 2014

|

Рубрика:

Евген Чолій зустрівся з Олександром Турчиновим

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), 24 березня ц. р. мав зустріч з Олександром Турчиновим, виконувачем обов’язків Президента України та головою Верховної Ради України. Участь у заході також узяли Павло Ґрод, президент КУК, члени Ради директорів СКУ та Зенон Потічний, скарбник СКУ.

Президент СКУ привітав очільника та новообрані владні структури України з перемогою Євромайдану, побажав їм захистити Україну від російської окупації й здійснити необхідні демократичні реформи, а також подальшу модернізацію та європеїзацію України.
Під час розмови йшлося про внутрішню кризу в Україні, поширення правдивої інформації щодо подій
у Україні, вторгнення в українську державу російських військ, неправомірний референдум у Криму та в Севастополі, утілення в життя Угоди про асоціацію між Євросоюзом і Україною, прискорення членства України в ЄС, стабілізацію важкої економічної й фінансової ситуації в Україні та міжнародні спостережні місії під час травневих президентських виборів, у тому числі від СКУ. Також обговорювалися шляхи зміцнення співпраці між СКУ й Україною в цих питаннях.
«СКУ висловлює свою підтримку новій українській владі та разом зі своїми складовими організаціями й далі захищатиме інтереси України»», — заявив п. Чолій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply