Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Директор представництва СКУ виступив у Слов’янську

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Директор представництва СКУ виступив у Слов’янську

Виступ у Слов’янську

Сергій Касянчук, директор представництва Світового конґресу українців (СКУ) в Україні, взяв активну участь і виступив на форумі «Донбас. Україна. Порядок денний», який пройшов у Слов’янську Донецької області з метою пошуку шляхів спільного вирішення актуальних сучасних проблем реґіону.
У своєму виступі п. Касянчук наголосив на теперішньому великому потенціалі України. Він зазначив, що шляхи до вирішення проблем слід шукати у діалозі громадянського суспільства і в тих факторах, які його єднають. Як приклад цьому посадовець назвав події на Євромайдані та теперішню діяльність української діаспори заради майбутнього України. Водночас він закликав висувати ініціативи на місцях, брати на себе відповідальність та спільно відбудовувати зруйноване.
У форумі, що пройшов у рамках проекту Міжнародного центру перспективних досліджень, узяли участь представники міністерств, закордонних дипломатичних служб та органів місцевого самоврядування Донбасу, народні депутати, волонтерські організації, що працюють на сході України, а також громадські активісти.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply