Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

До відома виборців, що проживають чи перебувають за межами України

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

До відома виборців, що проживають чи перебувають за межами України

СКУ закликає всіх громадян України взяти активну участь у виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Нагадуємо, що проголосувати під час виборів можна за наявності ваших даних у списку виборців на вашій закордонній виборчій дільниці. Попередні списки для проведення голосування складаються на основі постійного консульського обліку. Тому багато громадян України не буде відразу включено до цих попередніх списків.

Заохочуємо вас перевірити наявність ваших даних у попередньому списку виборців і в разі відсутності або неточностей ваших даних, подати до відповідної дільничної виборчої комісії заяву та необхідні документи.
Згідно з Законом «Про вибори народних депутатів України» та залученим роз’ясненням Центральної виборчої комісії України № 21-33-4804 від 11/10/2012 року: «Заява щодо неправильностей у попередньому списку виборців на закордонній виборчій дільниці може бути подана виборцем до дільничної виборчої комісії не пізніш як за п’ять днів до дня голосування. Можливості включення виборців до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці у день голосування Законом не передбачено». Забезпечте своє право голосу, не залишайтеся байдужими!
Світовий конґрес українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply