Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

До 30-ї річниці Незалежности СКУ оголосив ініціативу «30 до 30»

Автор:

|

Червень 24, 2021

|

Рубрика:

До 30-ї річниці Незалежности СКУ оголосив ініціативу «30 до 30»

У червні ц. р. вперше стартувала ініціатива «СКУ: 30 до 30. Покоління Незалежність». Номінація має на меті ознайомити Україну і світ з яскравими й талановитими українцями — ровесниками Незалежности з діаспори. 19 серпня стануть відомі імена 30 молодих закордонних українців, які вже сьогодні формують майбутнє своїх громад.
Учасниками цього проєкту можуть стати молоді українці за кордоном віком до 30 років, які ведуть активну громадську діяльність у своїй громаді чи країні та щонайменше два роки постійно проживають поза Україною.
Ініціативність, креативність, навички командної роботи та лідерства, волонтерська праця в українській громаді, а також досягнення в країні проживання будуть визначальними під час формування переліку «СКУ: 30 до 30».
Авторитетні та досвідчені експерти уважно розглядатимуть анкети всіх номінантів. До складу експертного комітету ініціативи увійшли: Павло Ґрод, президент Світового конґресу українців (СКУ), Катерина Ющенко, перша леді України у 2005-2010 рр., архієпископ Борис Ґудзяк, митрополит Філадельфійський Української греко-католицької церкви в США та президент Українського католицького університету, Наталія Пошивайло-Таулер, віцепрезидентка СКУ в Океанії, Азії й Африці, а також Орися Луцевич, керівниця Українського форуму Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House у Лондоні.
«Нагорода «СКУ: 30 до 30» є своєрідною відзнакою заслуг ініціативних молодих українців із різних куточків світу. Ми хочемо познайомити міжнародну українську спільноту з цими молодими людьми, показати важливість їхньої поточної діяльності та ролі у майбутніх глобальних ініціативах і проєктах», — зазначив Павло Ґрод, президент СКУ.
Партнерами порєкту є «Пласт» — національна скавтська організація України, Спілка української молоді (СУМ), Cоюз українськoгo студентства Канади (CУСК), Світовий конґрес українських молодіжних організацій (СКУМО). Збирання номінантів триватиме до 7 липня ц. р. Стежити за розгортанням проєкту та дізнатися, як номінувати кандидатів, можна на сайті та на сторінках СКУ в соціальних мережах.
Прсесслужба СКУ

Як повідомляв «Міст», СКУ закликає до мораторію на «Північний потік-2».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply