Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Делегація СКУ зустрілася з главою ПЦУ

Автор:

|

Січень 09, 2019

|

Рубрика:

Делегація СКУ зустрілася з главою ПЦУ

Делегація Світового конґресу українців (СКУ) у складі Андрія Футея, віце-президента СКУ та президента Українського конґресового комітету Америки, і Сергія Касянчука, директора представництва СКУ в Україні, зустрілася з Блаженнійшим Епіфанієм, митрополитом Православної церкви України (ПЦУ).
У ході зустрічі йому передали вітального листа від Павла Ґрода, президента СКУ, з нагоди обрання владики на високий і відповідальний пост керівника ПЦУ під час історичного об’єднавчого Собору в Києві. «Віримо, що відданість християнським ідеалам, глибина духовних переконань і мудрість стануть запорукою Вашого успішного служіння Православній церкві України, яка уособлює віковічні прагнення мільйонів українських православних християн мати свою, незалежну від Московського патріархату, українську автокефальну Помісну православну Церкву», — зазначив п. Ґрод у листі.
Cторони обговорили загальні напрямки майбутньої співпраці між ПЦУ та СКУ, в т. ч. зі широким визнанням та утвердженням у світі новоствореної Церкви.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply