Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

CКУ закликає волонтерів до участі в спостережній місії

Автор:

|

Червень 26, 2019

|

Рубрика:

CКУ закликає волонтерів до участі в спостережній місії

Cвітовий конґрес українців (СКУ) закликає волонтерів до участі в роботі Міжнародної місії СКУ зі спостереження за парламентськими виборами в Україні 21 липня 2019 року. Місія СКУ здійснюватиме моніторинг позачергових виборів народних депутатів України та надаватиме оцінку щодо дотримання національного законодавства України й її зобов’язань перед Організацією з безпеки та співпраці в Європі та Радою Європи, а також щодо інших міжнародних стандартів відносно демократичних виборів.
Головою Місії СКУ є Евген Чолій, попередній президент СКУ. СКУ приймає аплікації на короткотермінове спостереження від волонтерів (крім громадян України та Російської Федерації), які під час парламентських виборів, призначених на 21 липня ц. р., можуть приїхати в Україну для спостереження за виборчим процесом,
тимчасово або постійно проживають в Україні та готові спостерігати за виборчим процесом або можуть спостерігати за виборчим процесом в одному з дипломатичних представництв України за кордоном.
Аплікаційний пакет документів, в т. ч. анкета, необхідна для реєстрації апліканта короткотерміновим спостерігачем від СКУ в Центральній виборчій комісії України (ЦВК), доступний на веб-сайтi СКУ. Для того, щоб стати короткотерміновим спостерігачем від СКУ під час парламентських виборів в Україні, просимо заповнити цей аплікаційний пакет документів та надіслати його не пізніше 10 липня ц. р. на електронну адресу: elections@ukrainianworldcongress.org. Волонтери, котрі були зареєстровані короткотерміновими спостерігачами від СКУ під час президентських виборів 2019 року, повинні знову зареєструватися у ЦВК й на парламентські вибори в Україні.
З усіма питаннями щодо Місії СКУ просимо звертатися до Володимира Кістяника, координатора Місії СКУ, тел.: +380-977-525-177 (Україна, WhatsApp, Viber) або на електронну адресу: elections@ukrainianworldcongress.org. «Щиро закликаю якнайбільше волонтерів приєднатися до Місії СКУ та зробити значний внесок у зміцнення демократії в Україні», — заявив Евген Чолій.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply