Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

CКУ в підтримці українських громад під час пандемії

Автор:

|

Квітень 15, 2020

|

Рубрика:

CКУ в підтримці українських громад під час пандемії
Павло Ґрод

Зараз світове українство постало перед безпрецедентними глобальними викликами. Тому Світовий конґрес українців (СКУ) створив міжнародну Робочу групу для підтримки українських громад у світі під час пандемії коронавірусу.
Робоча група, яка складається з провідників світових українських громад, тісно співпрацюватиме з Міністерством закордонних справ України, урядами, громадськими організаціями та Церквами. Основними напрямками роботи Групи стануть: поширення достовірної та вчасної інформації; практична допомога тим, хто цього потребує; допомога Україні отримати необхідні медичні вироби та обладнання через співпрацю з урядами, постачальниками та гуманітарними організаціями.
У цей складний час Павло Ґрод, президент СКУ звернувся до провідників українських громад у світі. «Мої щирі співчуття тим із нас, хто, на превеликий жаль, трагічно втратив близьких. Бажаю сил усім, хто зараз бореться з хворобою сам або ж підтримує рідних. Ми опинилися в новій реальності, однак залишаємося світовою українською родиною, єднаючись у допомозі тим, хто найбільше цього потребує» — написав він в особистому зверненні.
Пресслужба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply