Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

CКУ розгортає Міжнародну місію зі спостереження за виборами в Україні

Автор:

|

Лютий 06, 2019

|

Рубрика:

CКУ розгортає Міжнародну місію зі спостереження за виборами в Україні

Евген Чолій

Cвітовий конґрес українців (СКУ) інформує про розгортання Міжнародної місії СКУ зі спостереження за виборами 2019 року в Україні. Місія буде оцінювати передвиборче середовище та виборчий процес у контексті дотримання національного законодавства України та зобов’язань перед Організацією з безпеки та співпраці в Європі та Радою Європи, а також інших міжнародних стандартів щодо демократичних виборів. Водночас місія спостерігатиме за намаганнями іноземних урядів впливати на вибори шляхом дезінформації, кібератак, провокацій та інших спроб підірвати цілісність виборчого процесу та легітимність демократії в Україні.
Місія передбачає діяльність довготермінових і короткотермінових спостерігачів в Україні та в дипломатичних представництвах України у всьому світі. Місія здійснюватиме моніторинг та надаватиме оцінку президентських виборів, призначених на 31 березня ц. р. та у разі другого туру голосування 21 квітня ц. р., а також парламентських виборів, запланованих на 27 жовтня ц. р.
Головою місії призначений Евген Чолій, попередній президент СКУ. Він закликає волонтерів узяти участь у роботі місії як довготермінових і короткотермінових спостерігачів.
«Світовий конґрес українців є відданий підтримці демократії в Україні та тих інституцій, які є її гарантами, — заявив Павло Ґрод, президент СКУ. — Впродовж останніх двох десятиліть СКУ розгортав в Україні найбільші, не фінансовані урядом міжнародні місії зі спостереження за виборами. Зараз Україна постала перед серйозними зовнішніми загрозами, які спрямовані на те, щоб підірвати її легітимність і реальну демократію та маніпулювати її електоратом, тому місія буде проводити моніторинг цього критичного аспекту. Я особливо вдячний п. Чолію за те, що він погодився очолити цю місію та бажаю успіхів йому та його команді».
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply