Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Українці Росії обурені пропагандою Кремля

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

Українці Росії обурені пропагандою Кремля

Українська діаспора Росії надіслала листа до Володимира Путіна, президента Російської Федерації (РФ), зі закликом не розпочинати війни з Україною. Автори звернення наголошують на тому, що у РФ, за підсумками перепису 2010 року, проживає близько 2 млн українців. 

«Нам, громадянам Росії, небайдужа доля нашої історичної Батьківщини, із якою ми тісно пов’язані етнічним, духовним і спорідненим корінням. Сьогодні ми одержуємо необ’єктивну, однобічну інформацію про події в Україні, що полярно розходиться з тією, яку одержуємо від родичів, друзів, близьких, котрі проживають у різних її реґіонах. Тому просимо вас звернути увагу засобів масової інформації (ЗМІ), зокрема державних каналів Росії, на необхідність об’єктивного та неупередженого інформування жителів і громадян РФ про події в Україні», — ідеться у зверненні.
Крім того, діаспора стурбована виниклою напругою на півострові Крим, де перестають діяти закони України, а вулиці та дороги наповнені бойовою технікою й великою кількістю людей у військовій формі. «Наші братні народи — російський і український — століттями жили пліч-о-пліч, борючись зі спільним ворогом, творячи своє майбутнє. Не можна допустити, щоб розірвався цей духовний зв’язок і ми з друзів і сусідів перетворилися на непримиренних ворогів. Тому ми не підтримуємо рішення про введення російських військ в Україну», — вважають в діаспорі.
Також українці РФ просять Путіна зробити все можливе задля запобігання кровопролиттю, неухильного дотримання чинних у Криму законів України, а також міждержавних домовленостей. Своєю чергою, в Україні потрібно захищати не лише інтереси російського та російськомовного населення, а й інших корінних народів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply