Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Престольний празник собору Буенос-Айреса

Автор:

|

Жовтень 18, 2012

|

Рубрика:

Престольний празник собору Буенос-Айреса

У катедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці, що в місті Буенос-Айресі (Арґентина), 14 жовтня відсвяткували храмовий празник. Цьогоріч свято було особливим, тому що припало на 25-ту річницю відвідин української єпархії в Арґентині Святійшим отцем блаженним Іваном Павлом ІІ.

Урочистості розпочалися Божественною літургією, яку очолив владика Даниїл Козлінський, Апостольський адміністратор єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Арґентині. Співслужили з ним священики провінції Буенос-Айрес: протосинкел Люїс Глинка, канцлер Назарій Кащак, а також Михайло Гримач, Карлос Балінья, Карлос Карбоч, Дієго Фламіні та Давид Аргібай.
Особливими гостями на святі стали: преосвященний владика Шарбель Мергі, єпарх Маронітської Східної католицької церкви, монсеньйор Арнальдо Каталан, секретар Апостольської нунціатури в Арґентині, а також сестри-василіанки, сестри Згромадження Непорочної Діви Марії, представники українського посольства, голови товариств і культурно-просвітницьких організацій.
У своїй проповіді владика Даниїл провів паралель між словами блаженного Івана Павла ІІ та Святійшого отця Бенедикта ХVI, зазначивши, що «треба відчиняти двері наших сердець, наших душ, не боятися пускати в них Христа». З огляду на проголошений Церквою Рік віри, єпископ заохотив «перенести його в площину всього нашого життя».
На завершення проповіді архієрей подякував усім присутнім за спільну молитву та доручив вірних під покров і заступництво Пресвятої Богородиці. У межах святкування віряни мали нагоду переглянути документальний фільм з унікальними записами про приїзд блаженного Папи Івана Павла ІІ до катедрального собору в Буенос-Айресі. Завершилися врочистості святковим обідом і концертом.

Назарій Кащак

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply