Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Канадська діаспора допоможе Україні у юридичній війні

Автор:

|

Березень 10, 2016

|

Рубрика:

main

Підтримка запропонована у юридичній війні Росії проти України за «борг Януковича» та інші справи. Представники української діаспори створили Асоціацію українських законодавців.

Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко. За його словами, представники української діаспори в Канаді готові допомогти Україні в судових процесах проти держави-агресора.

Після державного візиту в Канаду міністр юстиції сказав: «Тема Криму була порушена нашою діаспорою. Вони створили Асоціацію українських законодавців, яка включає у себе провідних фахівців і юристів, як з Канади, так і з США. Вони цікавилися подробицями юридичної війни з Росією і висловили готовність долучитись на експертному рівні до тих справ, де їх участь буде корисною».

Під час кожної зустрічі, які були заплановані на державному рівні, Петренко наголошував на доцільності та важливості будь-якої допомоги з боку Канади. Співпраця з діаспорою сприяє вирішенню низки важливих проблем. Також і політична підтримка канадською владою є вагомою на світовій арені для суверенності та незалежності української держави.

Петренко наполягає: «Тільки після повної деокупації України можливі переговори з Росією про послаблення режиму санкцій». Співрозмовники підтвердили, що в цій частині позиція Канади є незмінна.

Нагадуємо, що Україна і Канада ведуть тісну співпрацю у різних галузях. Канадська громада намагається у різний спосіб долучитись до піднесення української економіки. Також неодноразово українська армія отримувала допомогу нелетального характеру (одяг, взуття, медикаменти, тепловізори, пересувні шпиталі та інше). Поранені бійці отримували потрібну їм допомогу в протезуванні. Ця співпраця не зупиняється.

Як сказав перший віце-спікер Верховної Ради України Андрій Парубій: «Допомога з Канади продовжує надходити». Тут мова йде про системи захищеного зв’язку, протитанкову зброю, пристрої контр-батарейної та радіоелектронної боротьби. Доставлені вже броньовані автомобілі, на яких ведеться патрулювання зони розмежування. Машини швидкої допомоги, що переобладнані за сучасними вимогами на пересувні мобільні шпиталі, стають у пригоді в екстремальних умовах зони АТО. Будучи морською державою, Канада добре розуміє важливість захисту берегової лінії, тому на морях та узбережжях України мають з’явитися системи берегової охорони, що відповідатимуть найвищим світовим стандартам.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply