Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Затримали жінку, засуджену через смерть українця

Автор:

|

Березень 23, 2021

|

Рубрика:

Затримали жінку, засуджену через смерть українця

Поліція міста Познань (Республіка Польща) затримала жінку, засуджену за смерть українського робітника, покинутого в лісі. Анджей Боровяк, речник великопольської поліції, заявив, що після того, як Ґражина Ф. не з’явилася для відбування покарання, на неї видали ордер на арешт. Її затримали в помешканні іншої людини в Познані, тепер вона повинна потрапити до в’язниці.
Українець Василь Ч. працював у нелегальній столярній майстерні в Новому Томишлі. Під час роботи він знепритомнів. Його роботодавиця заборонила викликати «швидку допомогу», остерігаючись викриття свого нелегального підприємства. Один із працівників намагався реанімувати українця, але безуспішно.
Коли чоловік перестав подавати ознаки життя, роботодавиця наказала припинити роботу, закрила столярню, а потім поїхала взяти автомобіль в оренду. З допомогою іншої людини завантажила тіло, поїхала за 125 км від міста та залишила тіло в лісі. Там його пізніше й знайшов лісник. Розтин показав, що чоловік помер від дихальної та кровоносної недостатності.
У травні минулого року Окружний суд у Новому Томишлі визнав жінку винною в тому, що не допомогла працівникові. У січні ц. р. Окружний суд Познані виніс остаточне рішення у цій справі. Ґражину Ф. засудили до одного року та десяти місяців позбавлення волі, суд також продовжив їй заборону займати посади, пов’язані з наймом працівників, до 12 років.
Як повідомляв «Міст», українські заробітчани врятували у Польщі хлопчика, який вдавився Lego.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply