Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Заробітчанин помер дорогою на роботу

Автор:

|

Квітень 28, 2021

|

Рубрика:

Заробітчанин помер дорогою на роботу
Андрій Сірко з родиною

Андрій Сірко, виходець із м. Броди Львівської області, помер на заробітках у Польщі. Траґедія сталася, коли він добирався на роботу. У чоловіка залишилася дружина Галина Повшак і двоє маленьких діточок. Тепер жінка вирішує питання транспортування тіла покійного чоловіка з Варшави до Бродів.
Причина смерті Андрія Сірка досі невідома. «Мій чоловік завжди всю свою любов віддавав для сім’ї. Важко працював, аби ми мали все. Йому було лише 33 роки, все життя попереду, але Бог його забрав. Я сама залишилася в Польщі з двома дітьми і не в силі зібрати кошти, щоб перевести його тіло додому. Багато людей зголосилося мені допомогти. Аби зібрати усю суму на перевезення тіла, залишилося ще зібрати кілька тисяч гривень», — розповіла дружина покійного.
Вона каже, що чоловік дбав про сім’ю, а 2016-го вони переїхали до Польщі. «Зараз згадую всі моменти нашого щасливою життя. Чоловік поїхав взимку, щоб знайти роботу та житло, а вже на Великдень повернувся до України, щоб відбути свята і ми вже поїхали разом. Дорогою я дуже переживала, як там буде, бо ніколи не була в чужій країні та не знала мови. Але чоловік всю дорогу мене підтримував, казав, що все буде добре. Заспокоював: «Не хвилюйся, я завжди біля тебе». Так і було. Ми майже ніколи не розлучалися. Чоловік був дуже працьовитим, майстром: за що не брався, все вмів зробити. Мав авторитет серед друзів і знайомих, його завжди всюди поважали та любили. Був веселий і життєрадісний. З ним я була, як за кам’яною горою: не боялася нічого, бо знала, що разом ми подолаємо всі труднощі», — зітхає Галина.
У день смерті сім’я планувала святкову вечерю. «Сім’я та діти були для нього всім. У день смерті чоловіка нашій донечці виповнилося рік і сім місяців. Планували відсвяткувати в колі сім’ї за вечерею. Але замість такої радісної події ввечері я обливалася сльозами, бо побачила його мертвим. Для мене це велика втрата та біль: відпровадмти чоловіка вранці на роботу, а ввечері вже його не зустріти», — каже п. Повшак.
Як повідомляв «Міст», заробітчан у Польщі стає дедалі більше.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply