Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Заробітчани врятували у Польщі хлопчика, який вдавився Lego

Автор:

|

Грудень 31, 2020

|

Рубрика:

Заробітчани врятували у Польщі хлопчика, який вдавився Lego
Руслан Голуб, Іван Ковальський та Іван Кузьмич

Троє заробітчан із Тернопільщини врятували у Польщі шестирічного хлопчика, який вдавився деталькою конструктора Lego. Про героїчний вчинок українців, повідомив Роберт Дорна, заступник мера міста Вронки. Руслан Голуб, Іван Ковальський та Іван Кузьмич — родом із Кременця, що на Тернопільщині. У Польщі працюють будівельниками і зараз зводять школу у с. Нова Вєсь, що за 60 км від Познані. Під час роботи чоловіки почули волання про допомогу. З будинку, розташованого поруч будівництва вибігла жінка з малою дитиною на руках. Українці одразу підбігли до матері, на той момент на її руках син уже не дихав і почав синіти.
«Це був малий хлопчик, віком десь п’ять-шість років. Як ми зрозуміли, він вдавився деталькою від конструктора, — розповів Руслан і поділився, як виглядала їхня рятувальна операція: — Я тримав дитину на руках, інший тримав ноги, третій — голову. Ми легенько стукали малого по спині, потім поклали хлопця животом мені на коліно і так стукали по спині, поки він не зригнув. В такому стані тримали хлопця, поки не приїхала «швидка». Увесь час дитину вмивали снігом, аби не втратив свідомість. Добре, що ми тоді не розгубилися, але в щоці ще два дні потім були». Саме завдяки своєчасно наданій допомозі хлопчик почав дихати і не помер. У Польщі українців назвали янголами-охоронцями, їм також символічно подякували за порятунок життя дитини.

Марта Когут, Zaxid.net

До слова
Із початку пандемії попит на робочу силу з України в Європі зріс на 40 %. Найбільш популярними в ЄС країнами для працевлаштування українців залишаються Польща, Німеччина та Чехія. Закордонні роботодавці частіше наймають таких українських працівників: у Польщі — пакувальників, вантажників, швачок, водіїв і будівельників; у Німеччині — доглядальниць, плиточників, сантехніків, електриків і пакувальників; у Чехії — покоївок, зварювальників, електриків і водіїв.
Як повідомляв «Міст», у Польщі сталася жахлива траґедія з молодою українкою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply