Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

За порятунок людей у Польщі нагородили українця

Автор:

|

Липень 03, 2019

|

Рубрика:

За порятунок людей у Польщі нагородили українця
Андрій Сіроватський (праворуч)

У Польщі нагородили Андрія Сіроватського, водія з України, котрий під час масштабної аварії під Щецином витягав людей із палаючих автомобілів, ризикуючи своїм життям. У результаті того зіткнення автомобілів загинули шестеро осіб, в т. ч, сім’я з п’яти осіб: мати, бабуся і троє дітей — у віці шість, дев’ять і 14 років. Всі збиралися на день народження.
Однак жертв могло бути набагато більше, адже загорілося більше машин. Свідки цієї трагічної події кинулися на допомогу. Серед них був і Андрій Сіроватський. Він ухопив вогнегасник зі своєї автівки. Завдяки його допомозі хоча б кільком людям вдалося вибратися з палаючих машин. Серед них були й діти.
«Я зробив те, що мені підказувало серце. Якби я не пішов на допомогу, то ніколи б собі не пробачив. Шкодую, що було так мало часу, й я не зміг врятувати всіх», — згадує українець.
Його героїчний вчинок був винагороджений Ольгердом Геблевичем, маршалом Західно-Поморського воєводства. «Ми знаємо, як складно наше суспільство пережило аварію, що сталася під Щецином. Однак, показове ставлення людей, котрі, ризикуючи власним життям, рятували інших. Від імені всієї Західно-Поморської спільноти хотів би подякувати Андрію, котрий без вагань витягав людей із палаючих автомобілів», — заявив п. Геблевич.
На знак подяки за героїчне ставлення маршал вручив чоловікові і його сім’ї путівку на тижневу поїздку на курорт у Колобжеґу. Водночас він оголосив, що підтримає українського водія в його зусиллях в отриманні польського громадянства. «Своїм ставленням він довів, що збагатить наше суспільство», — наголосив посадовець.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply