Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Як українець як відкрив найпопулярнішу кав’ярню у Відні

Автор:

|

Березень 04, 2020

|

Рубрика:

Як українець як відкрив найпопулярнішу кав’ярню у Відні
Олександр Ямковий

Одну з найпопулярніших кав’ярень у Відні, столиці Австрії, відкрив киянин Олександр Ямковий. Це один із найменших закладів, який продає каву зі собою Fenstercafe, що в перекладі означає «кава у вікні». «Сім років тому ми з дружиною переїхали до Відня. У власний бізнес вклав усі заощадження. Для цього продав помешкання та машину у Києві, можна сказати на останні гроші. До кав’ярні були й інші спроби. Спершу відкрив антикафе, потім щось більше схоже на цукерню, але бізнес не став успішним і з часом у мене його викупили. Пізніше збагнув, що у Відні немає хорошої кави за привабливою ціною і почав займати цей напрямок», — розповідає еміґрант.
Попередній досвід навчив чоловіка, що кав’ярню великою площею важко обслуговувати, якщо середній чек менший за 10 EUR. Тому вирішив створити міні-кав’ярню і продавати каву зі собою. «Я знайшов унікальне вікно, в центрі Відня, де працюю і зараз. Кав’ярня невелика, всього 9 м, але для такої роботи зручна», — пояснює підприємець.
До вікна щодня приходять тисячі відвідувачів, але найуспішнішим продуктом чоловік вважає каву у вафельному ріжку. «Колись підгледів ідею в одному африканському кафе. Почав шукати ріжки і навіть вийшов на замовника. Але ріжки проблемні в транспортуванні і виявились доволі дорогими. Тому шукав місцевого виробника і разом із ним змінили склад вафлі. Тепер вона хрустка, міцна і не псується при транспортуванні», — каже Олександр.
Звичайне еспресо коштує 1 EUR. Для улюблених клієнтів Олександр прикрашає каву різноманітними малюнками з пінки, а також може запропонувати оригінальну каву: корнеточино (кава у вафельному ріжку), еспресо-оранж, маршмелоучино та багатьох інших.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply