Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Вуличний Workout у Мілані

Автор:

|

Листопад 19, 2015

|

Рубрика:

Вуличний Workout у Мілані

Workout
Якось натрапила в Інтернеті на відео наших хлопчисьок-богатирів із Мілана. Їхні вправи у центральному парку Семпіоне настільки не вписувалися у традиційне уявлення про середньостатистичного українця в Італії, що не познайомитись із ними я не змогла. Хлопці виявилися не тільки чудовими спортсменами, але й приємними у спілкуванні.
Двоє друзів Адріан Друк і Богдан Самелюк згуртували навколо Street Workout знайомих. «Ми — за здорове і гарне тіло, щоб нічого зайвого не було, — починає розмову Адріан. — Street Workout — це тренування на вулиці, не в залі, не «залізом», а вагою свого тіла».
Основу гурту складають: Андріан, з Чернівецької області села Костичани; з цього ж села і Роман, модель — в Україні, а охоронець — в Італії; Богдан Самелюк приїхав із Умані, він зайнятий у ресторанному бізнесі; Сергій — із Рівного, де працював продавцем, в Італії він — маляр. До них долучаються Тарас, Андрій, Микола, Іван та ще кілька хороших хлопців-молдован.
Познайомилися вони торік у парку Семпіоне, улюбленому місці міланської молоді з різних кутків світу. Адріан почув знайомий реп: «Підійшов, питаю: «Українець?» Так і познайомились із Богданом».
«Наш вид спорту — street Workout/calisthenics — полягає в тому, щоб добре почуватися. Щоб мати гарну фігуру, нам не потрібно спортзалів, достатньо виконувати різні вправи на поперечині, парковому газоні, спортивному майданчику. Таким чином досягаємо поставлених результатів», — ділиться досвідом Богдан.
Хлопці не мають визначеного графіку тренувань, бо працюють по змінах, свої дії координують завдяки групі в Whatsapp. Яким же є стиль життя цих хлопців, що своєю фізичною формую не поступаються професійним спортсменам? «Здорове харчування, не курити, не вживати алкоголю, поважати інших, — пояснює Богдан. — Я намагаюся проводити час активно: здійснювати цікаві поїздки за кордон, у гори, на море, їздити на велосипеді, займатися сноубордом та іншими видами спорту із високим вмістом адреналіну».
«Скоро буде рік, як я не вживаю алкоголь. Навіть італійське столове вино, пиво і слабоалкогольні напої. Звісно, й не палю. Я — захудий для свого зросту. Трошки рельєфу — є, але головне тримати себе в формі в мої майже 27 років», — сміється Адріан.
У спорті Богдан прагне досягнути результатів і поділитися ними з іншими. На його думку це — цікаво, а головне — корисно. «В житті прагну досягнути мети, стабільний прибуток і щаслива сім’ю», — каже він.
«У спорті не прагну професійного результату, це — моє гобі. Хіба що збільшити силу, витривалість, набрати кілька кілограмів м’язів. А в житті хочу просто бути щасливим», — видає таємниці Адріан.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply