Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Власнику ProstoPrint надали притулок

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Власнику ProstoPrint надали притулок

Денису Олейникову, власнику фірми ProstoPrint, який став відомим після скандалу навколо футболок із написом «Спасибі жителям Донбасу», і його сім’ї надали політичний притулок у Хорватії. «Ще одна європейська країна де-факто визнала наявність політичних репресій в Україні», — написав у своєму блозі підприємець.

«Відтепер ми — не шукачі притулку, а справжні біженці, у нас і довідка є. Тепер можемо жити й працювати в Європі на тих же правах, що й місцеві громадяни, їздити світом без віз. І з почуттям глибокого внутрішнього задоволення посилати до бісової матері продажну українську міліцію, оскільки Інтерпол не застосовує санкцій до осіб, яких переслідують на Батьківщині з політичних мотивів», — наголосив п. Олейников.
«Але головне — не побутові зручності та подорожі. Головне — правда. 14 місяців група європейських слідчих вивчала надані нами документи, друковані матеріали, відео- й аудіозаписи, запити в державні органи та їхні відповіді-відписки, — пише він. – Так от: якщо узагальнити результати розслідування, то ухвалення позитивного рішення про надання притулку Денису Олейникову та його родині базувалося на встановленні незалежним слідством істинності за трьома фактами».
Пан Олейников додав, що зараз «налагоджує побут у Хорватії». «Потрібно побудувати новий бізнес, купити будинок або квартиру, урешті-решт, «доінтегруватися», тому що я наразі не маю уявлення, як тут працює медичне страхування або, наприклад, пенсійний фонд. Бізнес відкрию на початку наступного року — я ж багато років в Уанеті, мені є що сказати, і відстань для цього — зовсім не перешкода», — підкреслив він.
Як писав «Міст», директор фірми ProstoPrint, що випускала футболки «Спасибі жителям Донбасу», разом із родиною був змушений покинути Україну, побоюючись розправи з боку влади. Офіційно його переслідували за начебто випуск без ліцензії футболок зі символікою Євро-2012.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply