Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Відкрили оновлений пам’ятник прем’єр-міністру УНР

Автор:

|

Вересень 20, 2021

|

Рубрика:

Відкрили оновлений пам’ятник прем’єр-міністру УНР
На церемонії відкриття

На православному кладовищі в польському місті Холм у рамках відзначення заходів до 30-ї річниці Незалежності України відкрили оновлений пам’ятник Пилипу Пилипчуку, прем’єр-міністру УНР в екзилі. Про це повідомило Генеральне консульство України в Любліні.
Там зазначили, що в церемонії відкриття брали участь численні представники українських дипломатичних установ і служб, Українське товариство у Любліні, чисельні гості від польських органів влади, духовенство, телебачення та радіо.
На відкритті пам’ятника український і польський гімни співала капела хору Ziemi Chelmskiej. У ході урочистостей поклали вінки квітів і провели спільну молитву. Г. Купріянович, голова Українського товариства, виголосив промову про життєвий шлях П. Пилипчука та його внесок у становлення державності України, подякував спонсорам, хто долучився до реставрації пам’ятника державному діячу.
З вітальною промовою виступив Василь Павлюк, генеральний консул України в Любліні, оголосивши передусім хвилину мовчання в пам’ять про всіх полеглих героїв за Незалежність України. «Захід відбувся у дружній атмосфері, слугував зближенню контактів та партнерських зв’язків», — резюмували дипломати.
Як повідомляв «Міст», у Польщі відкрили сквер на честь генерала армії УНР.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply