Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

В Угорщині видали журнал для дітей діаспори

Автор:

|

Лютий 06, 2019

|

Рубрика:

В Угорщині видали журнал для дітей діаспори

У Будапешті побачив світ перший номер дитячого журналу для маленьких українців Угорщини. Його видали як додаток до «дорослого» часопису «Український вісник». Про це повідомляє Вікторія Петровська, одна з авторів дитячої сторінки в цьому виданні. «Здійснилася наша давня мрія — перший номер дитячого журналу для маленьких українців Угорщини нарешті побачив світ! Наразі він має вісім сторінок», — написала вона у Facebook.
За словами п. Вікторії, у цьому зимовому випуску підготували для маленьких читачів чотири рубрики: «У гостях у лисички» — для найменших, «Шкільну сторінку» — про свято Миколая, рубрику «Відпочиваємо» — про відвідини українськими дітками розважального комплексу «Мініполіс», а також «Загадкову сторінку» з ребусами та настільною «Цікавою зимовою грою» для всієї родини.
«Наша мета, щоб цей журнал став для усієї сім’ї гарною можливістю провести чудовий час разом, приділити один одному увагу, дізнатися більше про Україну, українські свята та традиції. Бажаємо нашим маленьким читачам гарного читання і цікавого дозвілля», — додала одна із авторок. Журнал видає Державне самоврядування українців в Угорщині.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply