Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

В Італії українку видали за представника Росії

Автор:

|

Червень 01, 2017

|

Рубрика:

В Італії українку видали за представника Росії

На Тижні моди в Італію українського дизайнера моди Анастасію Колосову видали за росіянку. Українка образилася, але вибачатися перед нею не стали. Тому п. Колосова збирається судитися з організаторами тижня моди в Римі. Справу вона називає принциповою, адже її колекцію організатори презентували як російську.
Дизайнерка згадує, як раділа, коли їй запропонували презентувати свою роботу на заході високого рівня. Під час показу своєї колекції постійно стежила за юними моделями — дивитися на екран позаду сцени часу не було. Тож тільки коли повернулася в Україну й отримала світлини з виступу, побачила, що її одурили. «Коли я побачила, в мене просто був шок. Не розумію, як на заході такого рівня можна було припуститися такої помилки — випустити українського представника під прапором аґресора», — зізнається вона.
Із вимогою спростувати помилку дизайнерка звернулася до організаторів. З’ясувалося, що крім італійців, там є і росіянка, котра живе в Італії. Саме вона і відмовила у публічному вибаченні, лише запропонувала виправити помилку за допомогою фоторедакторів у комп’ютері. Менеджер, що проводила кастинг для представників України, також від усього відхрещується. «Я до ваших прапорів не маю жодного стосунку. Не хочу світитися і всю цю історію роздувати», — пояснила вона телефоном.
Оксана Уткіна, організаторка фешн-показів, впевнена, що це — не збіг. «Я впевнена, що це було зроблено навмисно. Особливо, коли з’ясувалося, що організатори були з Росії», — вважає вона. Юристи ж упевнені, що через помилку постраждала репутація не лише дизайнерки, а й країни. Тож радять ще до початку таких конкурсів учасникам ретельно перевіряти, хто організатор. Лише це зможе вберегти від подібних скандалів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply