Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

В Італії одна українка живе на лавці у парку

Автор:

|

Серпень 31, 2017

|

Рубрика:

В Італії одна українка живе на лавці у парку

Люди шукають родичів українки, котра вже кілька місяців живе у парку в італійському Бергамо. До себе жінка майже нікого не підпускає і ні з ким не розмовляє. На лавках в парку у Бергамо українські заробітчанки зустрічаються, спілкуються і шукають роботу. От тільки, кажуть, що панянка в пальто на лавці не просто тимчасова гостя. На ній вона й живе.
Ні журналістам, ні простим людям Надя не каже ні слова. Жінка ні з ким не спілкується. Навіть журналісти вимушені приховано знімати все це на телефон. Місцеві кажуть, що жінка не сповна розуму і постійно чогось боїться. Якщо люди несуть теплі речі чи їжу, то вона не приймає.
Чи не єдина, хто розмовляє з нещасною — п. Тетяна. Вона каже, що дивачку звуть Надією, а познайомилася з нею ще торік, на цьому ж місці. Після цього поїхала до України, а коли повернулася в Італію знову, то дізналася, що Надія досі живе на лавці. В Тетяни єдиної вона бере їжу. Хоча інколи й її боїться.
Тетяна й інші українки хочуть, аби Надії хтось допоміг. Поклик кинули спочатку у соціальних мережах. Але чимало людей по-різному відгукувалися про Надію, тому сторінку видалили.
Журналісти відшукала українську адресу жінки у Хмельницькому. Нікого з родичів там не виявилося. Але сусіди жінку впізнали. Вони кажуть, що Надія з чоловіком Михайлом розлучилася. А зараз навіть судиться з ним за житло. Згадують, що колись вона була звичайною, але після повернення з Італії стала дивно поводитися. «Я дружина генерала, донька партизана», — таке кричала. Її навіть у лікарню возили, бо таке казала», — розповідають сусіди.
Попри це жінка знову поїхала до Італії. Коли перебувала за кордоном, помер один із її синів. Але на його похорон не приїхала. Тому родина припинила з нею спілкуватися. Інший син Надії, Андрій, зараз «служить» у Криму. Після анексії залишився там. Поїхав до сина і колишній чоловік Надії.
Сама ж Надія живе в Італії на лавці. Як видно з усього, досі має дійсну візу, бо правоохоронці її не чіпають. Викликали для Надії і карету «швидкої допомоги». Але там сказали: жінка не агресивна, тож її не можуть ушпиталити до психлікарні. Та й нарікань на фізичне здоров’я вона також немає.
В українському консульстві підтвердили, що про Надію знають і намагатимуться вирішити її питання. Тим паче, що жінці, можливо, і не має вже до кого їхати. Але принаймні частина житла поки що точно є.

Анна Тітовська, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply