Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

В Іспанії створено Крайову організацію СУМ

Автор:

|

Лютий 13, 2020

|

Рубрика:

В Іспанії створено Крайову організацію СУМ
СУМ в Іспанії

У Мадриді відбувся Установчий крайовий з’їзду Спілки української молоді (СУМ), під час якого створили Крайову організацію Спілки української молоді в Іспанії. Цьому передувала кількарічна праця сумівської Ініціативної групи, що фактично продовжила справу подвижників, котрі творили в цій країні у 1950-х рр. перші осередки спілки.
Делегатів Установчого з’їзду привітав друг Андрій Бігун, голова Світової управи (СУ) СУМ. Він подякував Ініціативній групі за роботу й побажав делегатам плідної праці та мудрих рішень. Також сумівців вітали численні гості — представники Посольства України в Королівстві Іспанія, громадських об’єднань українців, української школи «Дивосвіт». А нагадуванням про Різдвяні свята та прадавні українські традиції, які люблять і шанують сумівці, став виступ вертепу, організованого місцевим юнацтвом.
Делегати затвердили Статут організації, в такий спосіб довершивши справу входження СУМ в Іспанії до складу світової організації Спілки української молоді, що діє в 12 країнах. Крайову управу СУМ в Іспанії очолив Орест Антошків. Також до КУ цього терену увійшли: Настя Лучик, заступник голови; Леся Климус, секретар КУ; Наталя Жилка, фінансовий референт; Ірина Осовська, головний виховник, Ярослав Логуш, референт ратників.
Крайову контрольну комісію сформували в такому складі: голова — Уляна Трицецька, члени Роман Головко та Марія Антошків. До складу Крайового товариського суду увійшли голова Ірина Тхорик і члени Олег Магера, Галина Козоріз. Учасники Крайового з’їзду взяли участь у Святій Літургії в храмі Української греко-католицької церкви в Мадриді.

До слова
СУ СУМ оголосила конкурс на проект емблеми до 75-ліття відновлення СУМ у діаспорі. «Ескіз має відповідати кільком критеріям: містити емблему Спілки (велику, малу чи стилізовану версію); число 75 (як додатковий елемент можуть бути додані роки 1946-2021); емблема може (хоча й не обов’язково) містити символи, що нагадували б поширеність СУМ у світі (зараз Спілка існує в 12 країнах світу, а в різні роки її осередки діяли в 20 країнах)», — йдеться у повідомленні у Facebook. Крім основної емблеми, у СУМ заохочують подавати також дві додаткові: додаткову емблему ювілею з гаслом «Гордо несім нашу славу!» (як доповнення до основної); додаткову емблему з написом IX Cвітовий злет СУМ (може відрізнятися від основної емблеми, але містити елементи, які б вказували на їхню схожість). Макет необхідно подати до 15 травня ц. р. на адресу cym.org@cym.org, а також додатково проінформувати свою Крайову управу про участь у конкурсі. СУ СУМ визначає переможця, а також встановлює заохочувальні призи переможцю й учасникам конкурсу. Беручи участь в конкурсі, учасник тим самим передає право на використання та редагування створеного ним логотипу СУ СУМ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply