Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Уряд Італії вирішив легалізувати трудових міґрантів

Автор:

|

Травень 31, 2020

|

Рубрика:

Уряд Італії вирішив легалізувати трудових міґрантів

На тлі кризи, спричиненої поширенням коронавірусу Covid-19, уряд Італії вирішив тимчасово легалізувати міґрантів, у т. ч., українців, котрі без дозволу на проживання працюють у сільськогосподарському секторі або у домашньому господарстві.
Згідно з повідомленням, нові правила дозволяють іноземним громадянам вимагати посвідки на проживання, якщо вони є сільськогосподарськими або домашніми працівниками та в’їхали до Італії до 8 березня ц. р., надаючи їм право легально жити та працювати в Італії з доступом до державних послуг, зокрема, до медичної допомоги. «Ми досягли важливого результату у боротьбі зі злочинністю та припиненні чорного ринку робочих місць», — заявив Джузеппе Конте, глава італійського уряду, і запевнив, що працівникам-міґрантам гарантують «адекватний рівень охорони здоров’я» в умовах «цієї виняткової кризи в галузі охорони здоров’я».
Щоб скористатися новою схемою, заявникам доведеться довести, що вони мають досвід роботи в аграрному або внутрішньому секторі. Ті, хто вже перебуває в Італії, але не мають документів, можуть подати заявку на отримання дозволу на проживання на шість місяців, який дозволяє їм шукати роботу, й якщо їх приймуть на роботу впродовж цього часу, можуть переоформити його на звичайний дозвіл на роботу.
Якщо ж міґранти вже працюють нелегально, то їхній роботодавець може подати заявку на те, щоб затвердити угоду. Цей пункт стосується й громадян Італії, котрі мають незадекларовану роботу. Заявки потрібно подати між 1 червня та 15 липня ц. р., зробити це може як працівник, так і роботодавець.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply