Уряд Італії вирішив легалізувати трудових міґрантів

На тлі кризи, спричиненої поширенням коронавірусу Covid-19, уряд Італії вирішив тимчасово легалізувати міґрантів, у т. ч., українців, котрі без дозволу на проживання працюють у сільськогосподарському секторі або у домашньому господарстві.
Згідно з повідомленням, нові правила дозволяють іноземним громадянам вимагати посвідки на проживання, якщо вони є сільськогосподарськими або домашніми працівниками та в’їхали до Італії до 8 березня ц. р., надаючи їм право легально жити та працювати в Італії з доступом до державних послуг, зокрема, до медичної допомоги. «Ми досягли важливого результату у боротьбі зі злочинністю та припиненні чорного ринку робочих місць», — заявив Джузеппе Конте, глава італійського уряду, і запевнив, що працівникам-міґрантам гарантують «адекватний рівень охорони здоров’я» в умовах «цієї виняткової кризи в галузі охорони здоров’я».
Щоб скористатися новою схемою, заявникам доведеться довести, що вони мають досвід роботи в аграрному або внутрішньому секторі. Ті, хто вже перебуває в Італії, але не мають документів, можуть подати заявку на отримання дозволу на проживання на шість місяців, який дозволяє їм шукати роботу, й якщо їх приймуть на роботу впродовж цього часу, можуть переоформити його на звичайний дозвіл на роботу.
Якщо ж міґранти вже працюють нелегально, то їхній роботодавець може подати заявку на те, щоб затвердити угоду. Цей пункт стосується й громадян Італії, котрі мають незадекларовану роботу. Заявки потрібно подати між 1 червня та 15 липня ц. р., зробити це може як працівник, так і роботодавець.
ВРУ підтримала три іспити на громадянство України
Треба додати ще й математикуКарикатурна мобілізація Кремля та визволення захисників «Азовсталі» — того ж дня
Карикатурна мобілізація росіян не повинна дивувати світ, бо росіяни, цСитуація з поширенням пандемії Covid-19 в Україні та світі
Цікаво було б дізнатися хто як ставиться до вакцинації. Я довгий час бП'ять країн створили союз для Індо-Тихоокеанського реґіону
Ви можете припинити показувати країни Океанії як начебто «імпотентів»