Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Уродженка України стала «Міс Німеччина-2015»

Автор:

|

Березень 12, 2015

|

Рубрика:

Уродженка України стала «Міс Німеччина-2015»

Ольга Гоффманн

Титул «Міс Німеччина-2015» виборола уродженка України Ольга Гоффманн. Дівчина, котра переїхала з України разом із сім’єю 2001 року, змагалась за звання з 23 конкурентками. «Хочу представляти Німеччину з шармом і красою, з гордістю та честю, — сказала вонa. – Хочу стати обличчям Німеччини».
Ольга проживає у місті Мюнстері, має німецьке громадянство та працює в медичному закладі. Протягом року «Міс Німеччина-2015» змушена буде перервати роботу в клініці задля виконання обов’язків, пов’язаних із титулом. «Мої колеги знають про це й радіють за мене», — запевнила «королева краси».
За перемогу в конкурсі модельєр Гаральд Ґлеклер вручив 23-річній дівчині корону. Крім того, вона виграла автомобіль, намисто та сукні, а також подорожі на Кубу, острів Боркум у Північному морі та до Бразилії.
Конкурс «Міс Німеччина» проводиться з 1927 року. За даними його організаторів, це — найстаріший і найвизначніший конкурс краси в Німеччині. Цьогоріч загалом 5115 жінок узяло участь у 155 турах попереднього відбору кандидаток по всій країні.
Українська служба Deutsche Welle

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply