Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Україну віддали під покров Матері Божої

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

Україну віддали під покров Матері Божої

Молебень до Богородиці за мир і спокій в Україні та за її щасливе майбутнє 6 березня ц. р. відслужив кардинал Анджело Баньяско, архієпископ Генуї та глава Єпископської конференції Італії. «Кардинал молився разом із нами, він посвятив український народ під Покров Матері Божої Захисниці, до якої генуезці мають особливу побожність, щоби Вона вказала нам шлях до кращого майбутнього», — каже о. Віталій Тарасенко, капелан українського церковної громади в Лігурії.

«Важливо, аби наші брати українці, котрі переживають велику стурбованість у цей час соціальної невизначеності у своїй країні, відчули нашу присутність і близькість. Зокрема, ті, хто далеко від дому, живуть із почуттям безпорадності, та не в змозі конкретно допомогти своїм рідним», — наголосив Дон Джакомо Мартіно, директор «Мігрантес Генуї».
У Генуї також мешкає п. Людмила, мати Василя — 21-річного юнака з Луцька, котрий загинув під час заворушень у Києві. «Я бажаю вам добра, я люблю вас і всім пробачаю» — були його останні слова. Зважаючи на це, місцевий єпископ проголосив його «Праведником цієї землі». Молебень був італійською мовою, щоби дати змогу усім жителям міста взяти в ньому участь.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply