Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Українців Чехії закликали вказати національність під час перепису

Автор:

|

Березень 09, 2021

|

Рубрика:

Українців Чехії закликали вказати національність під час перепису

Громадська організація «Українська ініціатива в Чеській Республіці» закликала українців Чехії відзначити свою національність у весняному переписі населення, обов’язковому як для корінних жителів, так і для іноземців. У двохвилинному відеоролику шестеро українців у Чехії — оперний співак Євген Шокало, готельна працівниця Надія Андрусишин, будівельний декоратор і музикант Олександр Вертебний, вчителька Наталія Сизоненко, юрист Ілля Антонов та народжена у Празі учителька Ольга Мандова — розповіли про важливість формального відзначення української національності під час перепису населення.
«Я народилася в Празі, моя родина — з України. Для мене важливо поширювати українську культуру, літературу, звичаї в Чехії, освітлювати цікаві моменти української історії в Чехії. Під час перепису населення не забуваю і записую себе українкою», — поділилася Ольга Мандова, вчителька гімназії та керівниця хору.
Перепис населення у Чеській Республіці 2021-го проводитимуть у дистанційному режимі з 27 березня. Термін закінчення — 9 квітня ц. р. З 12 березня в Чехії запрацює контактний центр. Його працівники відповідатимуть на запитання, отримані телефоном, електронною поштою та в живому чаті.
Як повідомляв «Міст», при переписі населення США також закликали писати, що ми українці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply