Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Українці з Португалії просять про додаткові авіарейси

Автор:

|

Березень 19, 2015

|

Рубрика:

Українці з Португалії просять про додаткові авіарейси
У Посольстві України в Португалії

У Посольстві України в Португалії

Наші співвітчизники з Португалії звернулися до Андрія Пивоварського, міністра інфраструктури України, із проханням відкрити авіарейс Львів-Лісабон, з огляду на те, що більшість представників діаспори є вихідцями зі Західного реґіону української держави. Звернення міністрові передав Павло Садоха, голова Спілки українців у Португалії, під час зустрічі у Лісабоні. Крім того, п. Садоха просив міністра розглянути можливість налагодження цілорічних регулярних авіарейсів до Лісабона з розрахунку один на тиждень зі збільшенням їх кількості до двох-трьох на тиждень – у весняно-літній період.

«Під час зустрічі, яка відбулася в приміщенні посольства України в Португальській республіці, керівник однієї з найбільших місцевих українських асоціацій Павло Садоха обговорив з міністром широке коло питань, пов’язаних із життям українців на португальській землі. Він звернув увагу урядовця на проблему низької поінформованості української спільноти в Португалії через відсутність україномовних медіа-джерел. І наголосив на необхідності забезпечення діаспори презентаційною й іміджевою продукцією про Україну задля її подальшого розповсюдження країною. Обидва цих питання є вкрай актуальними через інформаційну війну, розгорнуту Росією проти України», — зазначають у прес-службі.
Андрій Пивоварський запевнив Павла Садоху, що українці в Португалії можуть повністю розраховувати на підтримку новоствореного уряду України. Він також додав, що особисто розгляне з відповідними відомствами окреслені на зустрічі проблемні питання.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply