Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Українці просять відкрити консульство у Валенсії

Автор:

|

Жовтень 24, 2018

|

Рубрика:

Українці просять відкрити консульство у Валенсії

Українська громада в Іспанії просить Міністерство закордонних справ України відкрити у Валенсії консульську установу. Відповідне звернення до Павла Клімкіна, міністра закордонних справ України громада передала Оксані Драмарецькій, Генеральному консулу України в Барселоні під час святкування у Валенсії 15-річчя церковної громади Української греко-католицької церкви (УГКЦ). На святі були присутні понад тисячу осіб, відбувся концерт співачки Ірини Федишин.
Звернення вручила ініціативна група — голова Української асоціації у Валенсії та Федерації українських асоціацій Іспанії Михайло Петруняк, член президії Української всесвітньої координаційної ради Андрій Якубів, голови асоціацій Торрев’єхи й Аліканте Михайло Черешнюк та Антоніна Рогальська відповідно, капелани УГКЦ у Валенсії, Денії, Гуадасуарі та Гандії — о. Василь (Бойко) та о. Дмитро (Кияшко).
Зараз в Іспанії діють Посольство України в Королівстві Іспанія у Мадриді, Генеральне консульство України в Барселоні та Консульство України в Малазі. Питання відкриття українського консульства у валенсійському реґіоні Іспанії, де проживають близько 20 тис. українців, уперше порушували десять років тому.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply