Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Українському ансамблю в Іспанії — десять літ

Автор:

|

Травень 01, 2019

|

Рубрика:

Українському ансамблю в Іспанії — десять літ

«Кричевчанка»

Український танцювальний ансамбль «Кричевчанка» нещодавно відсвяткував десяту річницю своєї діяльності.
З цієї нагоди в іспанському місті Алкала-де-Енарес відбувся святковий концерт, у якому взяли участь творчі колективи з різних куточків реґіону Мадрид і Малага. Були присутні представники Посольства України й українських осередків, зокрема, Валенсїі та Мурсії.
З нагоди ювілею «Кричевчанки» Олександра Ситникова, художнього керівника ансамблю, нагородили відзнакою товариства «Україна-Світ» і подякою Львівської міської ради. На свято також надійшли вітання від Міністерства освіти та науки України (МОН) і народного депутата України Оксани Білозір. Окремі слова вдячності висловили Андрію Модрицькому, котрий останні п’ять років сприяв розвитку колективу як голова асоціації «Українці Алкали».
Український танцювальний ансамбль «Кричевчанка» був створений при українській суботній християнській школі «Світанок» за ініціативи батьків дітей. З моменту заснування його очолює Олександр Ситников, котрий назвав колектив на честь свого вчителя, визнаного львівського художнього керівника Михайла Кричевця. За цей час «Кричевчанка» виросла з гуртка за участі десятьох дітей до високопрофесійного ансамблю у понад 50 танцюристів із різними віковими групами підготовки.
2017 року цьому колективу при суботній школі, яка входить до мережі Міжнародної української школи, присвоєне почесне звання «Зразковий художній колектив системи МОН». Наразі це — перший та єдиний такий приклад за кордоном.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply