Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Українські заробітчани рятують польський ринок нерухомості

Автор:

|

Листопад 06, 2019

|

Рубрика:

Українські заробітчани рятують польський ринок нерухомості

Експерти у Польщі звертають увагу на активності українців на польському ринку нерухомості. Якби не трудові міґранти та студенти з України, інвесторам, котрі купують житло для здавання в оренду, було б не так просто знайти орендарів. За даними Організації економічної співпраці та розвитку, 2017 року до Польщі прибуло більше 1 млн трудових міґрантів. «Для ринку нерухомого майна це дуже гарна інформація. Передусім українці, котрі приїжджають до Польщі, є тією групою, яка могла врятувати польський ринок оренди від симптомів надмірної пропозиції», — вказують фахівці.
Вони переконують, що українці, котрі вирішать залишитися над Віслою на постійно, будуть купувати житло. Офіційні дані поки що не вказують на надмірно високий масштаб цього явища, проте дані Євростату чітко підтверджують значне збільшення народжуваності в Польщі матерями з країн, які не належать до Європейського Союзу, і тут переважають українки.
2017-го українки народили в Польщі понад 5,1 тис. дітей, тоді як чотири роки тому ця кількість не перевищувала 1,5 тис. Крім цього, дані Міністерства внутрішніх справ свідчать про швидке збільшення кількості квартир, які купують саме українці.
Нагадаємо, у Польщі українські трудові міґранти й надалі займають переважно посади нижчого рівня у сфері послуг, сільському господарстві та промисловості. Але водночас збільшується кількість українців, котрі займають керівні посади.

До слова
У Польщі зараз судять власницю однієї фірми за те, що вивезла у поле і покинула помирати заробітчанина з України. Останній виробляв труни, йому стало зле на роботі. Але власниця, замість допомогти людині, найняла авто, вивезла чоловіка у поле і залишила. У результаті 36-річний заробітчанин із Прикарпаття помер.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply