Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Українські підприємці Італії шукають можливості виходу з коронакризи

Автор:

|

Березень 07, 2021

|

Рубрика:

Українські підприємці Італії шукають можливості виходу з коронакризи
Українські підприємці Італії

Підприємці Італії, члени Ukraine lobby & Business Club, зустрілися в Посольстві України в Італії, щоб продовжити розвиток мережі співпраці та пошуку бізнес-партнерів. Коронакриза продовжує ставити перед українськими підприємцями в Італії нові завдання. Найскладніші виклики стоять перед малими та середніми компаніями в сфері послуг, які складають більшу частку українського бізнесу на Апеннінах.
Зустріч відбулася за участі Ярослава Мельника, посла України в Римі. Тема розвитку економічних стосунків є близькою для пана Мельника. З 2008-го по 2010 рік він працював заступником керівника торгово-економічної місії при Генеральному консульстві в Мілані.
Дипломат зауважив, що розвиток економічного напряму є одним із пріоритетів роботи Посольства. Він запевнив, що «виступатиме партнером для українських підприємців із реалізації цікавих ініціатив, спрямованих на розвиток клубу і ділової активності громади загалом, а також і надалі буде майданчиком для обговорення, когенератором нових ідей і проєктів». Спілку заснували за ініціативи молодого політика Михайла Вовчика, чиєю метою є сприяти інноваційному розвитку підприємців діаспори.
Як повідомляв «Міст», Біл Ґейтс назвав загрози, гірші за пандемію коронавірусу.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply