Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Українська співачка підкорює Рим

Автор:

|

Березень 10, 2016

|

Рубрика:

Українська співачка підкорює Рим

Галина Тупис

У Римі (Італія) успішно проводить концерти українська джазова співачка Галина Тупис у супроводі італійської групи From Ukrainian Song To Jazz. 22-річна Тупис вважає дуже важливим своє коріння, тому це стало мотивом, що підштовхнуло її запропонувати колегам по музиці представити італійській публіці традиційні пісні країни, в якій вона народилася, у поєднанні зі стандартами джазу. «Це — подорож «зі сходу на захід», яка музично відображає моє життя», — заявила вона.
Галина народилася в місті Миколаїв на Львівщині. Вона почала співати з дитинства, тому успіх у багатьох пісенних конкурсах їй давався з легкістю. Зокрема 2012-го співачка стала фіналісткою конкурсу «Міа Мартіні» в Італії, брала участь у міжнародному конкурсі вокалістів в Румунії.
Дівчина живе в Італії вже понад 12 років. Зараз вона навчається на кафедрі вокалу консерваторії міста Фрозіноне. Створила свій музичний гурт, учасниками якого є музиканти-італійці. Часто виступає під творчим псевдонімом Alingaia, бере участь у музичних програмах радіо та телебачення. Галина Тупис пропагує українську пісню серед італійців, співаючи українською, а не лише італійською й англійськими мовами. Побачив світ її перший музичний диск Eccomi.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply