Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Українська дівчинка створила міжнародний рух «Літаючих рюкзачків»

Автор:

|

Серпень 15, 2018

|

Рубрика:

Українська дівчинка створила міжнародний рух «Літаючих рюкзачків»

Як створити нове свято? Кіра Сухобойченко на цю тему може написати покрокову інструкцію. Дівчинка разом із батьками переїхала у вісім років із Криму до Польщі. Вивчила польську, а в десять перемогла у конкурсі «Дитячі стартапи» з ідеєю створення літаючого рюкзачка, про що свого часу розповідав тижневик «Міст». Дітям і дорослим настільки сподобалася ідея, що стартап трансформувався в міжнародний рух «Літаючих рюкзачків». У результаті в 12 років Кіра оголосила проведення Міжнародного дня рюкзака, який відзначать 15 жовтня ц. р. І знову ідею підтримали багато шкіл, а генеральний патронат проведенню свята надали міністр освіти Польщі Анна Залевська, уповноважений із прав дітей Польщі Марек Міхалак і Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця.
Як планується святкувати? Навчальні заклади цього дня проведуть конкурси, флеш-моби, змагання й інші креативні заходи на тему шкільного наплічника. У школі, де навчається Кіра, відкриється експозиція, яка складатиметься з мапи та виставки наплічників і шкільних приладь із різних країн, потім такі експозиції будуть створені у школах-учасницях руху Flying Bag. Також цього дня відбудеться он-лайн-марафон за участі шкіл із різних країн. Адміністрування марафону буде вестися з Google Campus у Варшаві.
Кіра Сухобойченко запрошує представників різних країн приєднуватися до «Літаючих рюкзачків» та участі в он-лайн-марафоні, щоб можна було поспілкуватися між собою учням, студентам, школам, іншим навчальним закладам і всім бажаючим на тему освіти. Після проведення свята школи-учасниці отримають контакти всіх шкіл, які брали участь у проведенні Міжнародного дня рюкзака і почнуть готуватись до наступного такого святкування 2019-го. Впродовж року школи з різних країн зможуть обмінюватися наплічниками та шкільним приладдям для створення експозицій і спілкуватися між собою он-лайн.


Варшавське бюро Meest-Polska є стратегічним партнером руху і надає можливість висилати в українські школи безкоштовно наплічники та шкільне приладдя, які збирають батьки й учні, учасники Flying Bag, для українських учнів. Більше інформації на сайті https://www.flyingbag.world

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply