Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Українки в Італії через коронавірус опиняються на межі

Автор:

|

Грудень 11, 2020

|

Рубрика:

Українки в Італії через коронавірус опиняються на межі

Українки, котрі поїхали до Італії на заробітки, під час коронавірусної епідемії ризикують залишитися без роботи, медичної допомоги та помешкання у чужій країні. Нещодавно одну з них просто викинули на вулицю роботодавці, бо вона інфікувалася коронавірусом.
Жінці — 50 років, вона приїхала до Італії місяць тому за тимчасовим дозволом. Працювала нелегально біля м. Брешія. Житло та харчування надавали господарі, платили 1,1 тис. EUR. Італієць дуже боявся, що хтось дізнається, що в нього незаконно працює українка, тому остання мовчала.
Вона доглядала стареньку італійську. Коли ж із сином захворіла на коронавірус, їх оглянув лікар, але посприяти у медичній допомозі найманці господарі відмовили. З температурою витурили на вулицю. Жінку побачили і забрали в реанімацію, де та подужала хворобу.
Однак є історії, коли українкам не щастить перемогти недугу. Одна жінка не зверталася тривалий час до лікаря, коли захворіла. Зазвичай українки мовчать, коли нездужають, бо бояться депортації. Вікторія з Тернопільщини — молода викладачка. Запідозрила, що у людей, котрих доглядає, коронавірус. Зробити їй тест вони відмовилися. Жінка підхопила коронавірус. Коли одужала, вирішила повернутися в Україну. Розповідає, що особливо навесні в Італії вмирали українські доглядальниці, переважно жінки у віці 60-65 років. Ними ніхто не опікувався. Ще інша українка розповіла, що їй стало зле на вулиці. Забрали до лікарні. Вилікували і сказали заплатити 3 тис. EUR.
Як повідомляв «Міст», заробітчанин, котрого вважали мертвим, розповів про свої поневіряння в Італії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply