Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Українки — героїні в Італії

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Українки —  героїні в Італії

Українські заробітчанки проявили себе в Італії під час останніх землетрусів справжніми героїнями. Українки, яких в Італії, за неофіційними даними, — понад півмільйона, стали першими, хто прийшов на допомогу італійським стареньким і врятував їм життя.

Так, у містечку Казумару, де навряд чи можна знайти вулицю, на якій би не було українців, хатня робітниця Любов Насірова після землетрусу стала місцевою знаменитістю. Коли земля почала дрижати, Люба спочатку витягла на вулицю мешканців будинку, де працює, а далі — побігла рятувати сусідів. На той момент дві старенькі жінки вже й не сподівалися на допомогу. «Донька й мама лежали в ліжку та чекали на смерть», — розповіла Любов.

Одна з українок навіть провела журналістів у будинок, щоби показати, як усе було. Валентина зізналася: коли почався землетрус, вона подумала, що то настав кінець світу. Жінка ледве вибралася з будинку й фактично на собі винесла немічну жінку, за якою доглядає.

Місцева жителька Маріна Говоні, матір якої врятувала Любов Насірова, завжди була задоволена роботою українських хатніх робітниць. Але після того, що сталося в Казумару, — до українок тут перестали ставитися лише як до прислуги. «Усі вони самовіддано піклувалися про стареньких людей. Вони дуже нам допомогли в цій ситуації, під час цього землетрусу, який, здавалося, ніколи не скінчиться», — наголосила Маріна Говоні.

Тепер усі вони тримаються купи — українки й італійки, які разом пережили лихо, тепер разом ночують в автомобілях, наметах чи гаражах, адже до будинків їм ще страшно заходити. Також усі разом дивляться новини й обговорюють страшні події.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply