Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Українку номінували на варшав’янку року

Автор:

|

Листопад 15, 2022

|

Рубрика:

Українку номінували на варшав’янку року
Мирослава Керик

Мирослава Керик, голова правління Українського дому у столиці РП, може стати варшав’янкою року. З кількасот кандидатур спеціальна капітула обрала десять кандидатур, із яких шляхом голосування й оберуть переможницю. «Номінація на отримання звання варшав’янки року важлива тим, що вона показує, що польська столиця цінує українців як нових мешканців, а також цінує наш внесок у допомогу українцям під час повномасштабного вторгнення РФ», — зазначила вона.
Номінантка є історикинею та соціологинею. За час війни фонд, який очолює українка, допоміг тисячам українців, які рятуються від війни в Україні, знайти притулок та отримати допомогу в РП. Для Збройних сил України та на різні гуманітарні проєкти фонд зібрав більше 30 млн грн.
Фонд «Наш вибір» заснував Варшавську українську школу, де вже навчається 250 учнів, створив для українців безкоштовні курси з польської мови, надав консультативні послуги та сприяв у пошуках житла в РП тисячам громадян України.
Уродженка Львівщини вже 20 років проживає в Польщі, де працює на добро української громади. Вона є членом Комітету з питань міґрації під патронатом омбудсмена РП, є авторкою багатьох статей і доповідей про становище українських міґрантів і біженців у Польщі.
Як повідомляв «Міст», у Польщі завершився перший табір СУМ.

About Author

Meest-Online