Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Українка у Данії Наталка Хансен створює аксесуари Naledi Copenhagen для принцес

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

Українка у Данії Наталка Хансен створює аксесуари Naledi Copenhagen для принцес

Наталка Хансен

Наталка Хансен створює аксесуари, які носять відомі леді і навіть принцеси Данії. У цій скандинавській країні українка живе сім років і вже започаткувала бренд Naledi Copenhagen, який став дуже успішним. Це — ексклюзивні сумки та клатчі зі страусиної шкіри й аксесуари.
Дівчина розповідає, що свій бізнес розпочала майже випадково. «Коли жила у Кейптауні (Південна Африка), співпрацювала з досить цікавими місцевими дизайнерами, котрі створювали різні модні колекції — одяг, аксесуари й ювелірні вироби, — згадує вона. — Вони хотіли продавати свої колекції у Європі. Коли ж переїхала у Данію, то хотіла створити агенцію, яка представляла б на данському ринку власне цих південноафриканських дизайнерів. Мене ця справа дуже цікавила, бо вони працюють у системі sustainable fashion, тобто — етичний дизайн, товари, зроблені з максимальним акцентом на повагу до навколишнього середовища та людей, що виробляють товар».
Наталя почала зустрічатися з байєрами ексклюзивних данських крамниць. Випадково на зустрічі з одним зі найвідоміших концепт-бутиків мала з собою сумку Naledi. Так один із баєрів зацікавився, що за сумка у неї в руці.
Для клатчів дизайнерка використовує дуже цікавий і не надто поширений тип страуса. «Типова страусина шкіра, в цяточку, мабуть, відома всім. Ми ж використовуємо інший тип стаусиної шкіри, що виглядає більше, як змія чи пітон, щось таке рептильне та містичне. Це — шкіра, що береться зі страусиних ніг, дуже гарний, тактильний матеріал для аксесуарів і торбинок. Це також — один із найексклюзивніших типів шкіри, які існують», — розповідає українка та додає, з ним дуже складно працювати, бо мало хто, навіть із дуже відомих брендів, наважуються використовувати цю надзвичайно гарну шкіру.
Клієнти Naledi Copenhagen — ексклюзивні мультибрендові бутики у Данії, інших країнах Скандинавії й Європейського Союзу. Свої колекції бренд представляє кожні шість місяців, зустрічаються з баєрами з Норвегії та Швеції. Зараз починають працювати з Фінляндією й Ісландією.
«Наш бренд уже досить відомий, нас добре знають. Знають, що є торба від Naledi. Це — якість, стиль, усі знають про те, що багато відомих данських жінок є нашими клієнтами, у т. ч. принцеса Мері та принцеса Марі», — зауважує дизайнерка.
Цікаво, що найпершим клієнтом Naledi стала відома крамниця Rue Verte у Копенґаґені, який є також улюбленим магазином королівської родини. І найпершу сумку з колекції купила саме принцеса Мері. Вона відразу ж замовила ще одну модель, а зараз у неї вже є сім торбинок від українки. Інша данська принцеса, Марі, також має шість торбинок від Naledi.

Ярина Вілінська, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply